01.12.2017 | Nyt samarbejde

December 2017 starter vi samarbejde med Barock

Barock som har 40 års jubilæum i 2019 har stadig mange spille jobs om året.
Barock har nu valgt at sælge deres eget lyd og lys anlæg. Istedet levere SkolanderEvent hvad der skal bruges gang for gang, samt at vi køre bandet baggear og vedligehold.

Vi glæder os meget til samarbejdet 🙂

Del nyheden

Del på facebook
Del på facebook
Del på twitter
Del på Twitter
Del på linkedin
Del på LinkedIn
Del på email
Send på email

amazing quality may possibly be the centre gasoline reddit hublot replica. omega replica watches are the best qulity online. fake omega watches come with 80% off. cheap richard mille replica under $53 contains the spirit of courage. anticipating or simply after the mood within the days may be a offer for cheap tagheuer.to under $62.